Ярмольчук Людмила Володимирівна

 педагог - організатор 

кваліфікаційна категорія - спеціаліст

стаж роботи - 8 рік

 

Структура учнівського самоврядування на 2016 - 2017 н. р.

         Президент – Котвицький Євгеній

 

 

         Заступник – Галаган Ольга

       Міністерство внутрішніх справ –  Галаган Ольга,                               

                                                                         Саєвич Олександра,

                                                                         Антипчук Наталія

          Міністерство праці –   Найман Олег,

                                               Козенко Дмитро,

                                                Петришин Денис

           Міністерство освіти – Марчук Діана, Гопанчук Анастасія, Гриценко Дарія

 Міністерство культури і відпочинку-  Олексійчук Анастасія, Косяневич Анастасія,

                                                              Гаврилюк Богдана, Залевська Марія, Дикун Владислава

 Міністерство інформації –   Дикун Владислав,

                                                     Груздюк Дмитро, Галаган Дарія, Копач Дарія

Міністерство охорони  здоров’я і спортуГруздюк Дмитро, Пуцик Олександр,

                                                                                             

Міністерство милосердя –  Калошина Юлія,

                                                                Мемпель  Тарас

 Міністерство роботи з молодшими школярами –   Гаврилюк Богдана,  ,

                                                                                                                 Косяневич Анна, Лабзенко Вікторія

                         

 Вчителі  наставники

 

Міністерство внутрішніх справ Семенишина Тетяна Володимирівна

 

Міністерство праці – Кондратюк Олена Федорівна

 

Міністерство освіти – Петровська Алла  Степанівна

 

Міністерство культури і відпочинку Василенко Алла Іванівна

 

Міністерство інформації –    Ломова Вікторія Євгенівна

 

Міністерство охорони  здоров’я –   Шевчук Олена  Олександрівна

 

Міністерство милосердя – Ярмольчук Людмила Володимирівна

 

Міністерство роботи з молодшими школярами –  Семенишина Ірина Леонідівна



Структура учнівського самоврядування 
на 2013-2014 н.р.

 

Президент – Гранецька Світлана

                                                                                                                      

 

Заступник – Марчук Руслана

 

Міністерство внутрішніх справ –  Глущенко Тетяна, Cаєвич Вікторія                   

Міністерство праці –  Сідлецька Анжела, Осінська Вікторія, Деюн Лілія

Міністерство освіти – Котвицький Євген

Міністерство культури і відпочинку – Десятка Вікторія, Лопатюк Анастасія

 

 Міністерство інформації –  Артеменко Максим, Антипчук Віталій, Марчук Руслана, Сідлецька Анжела

 

Міністерство охорони і здоров’я –  Опанасюк Іван, Буднік Олег, Барановський Євген

 

 Міністерство милосердя – Каменчук Максим,  Бульбенко Наташа, Мемпель Костянтин

 

 Міністерство роботи з  молодшими школярами –  Пуцик Лілія, Терентюк Катерина, Сахнюк Ірина

Вчителі наставники

 

Міністерство внутрішніх справ –  Семенишина Тетяна Володимирівна

Міністерство праці – Бондарчук Любов Петрівна

Міністерство освіти – Петровська Алла  Степанівна

Міністерство культури і відпочинку –  Василенко Алла Іванівна

Міністерство інформації – Постнікова Катерина Анатоліївна

Міністерство охорони  здоров’я –   Шевчук Олена  Олександрівна

Міністерство милосердя – Бондарчук Любов Петрівна

Міністерство роботи з молодшими школярами –  Качур  Інна Олександрівна

 

Структура учнівського самоврядування 
на 2012-2013 н.р.
 

ПрезидентШумляківська Яна

 

 

ЗаступникКушнір Тетяна

 

 

Міністерство внутрішніх справ –  Кушнір Тетяна, Походенко Ольга

 

 

Міністерство праціПуцик Тетяна, Сідлецька Анжела, Пуцик Олена

 

 

 

Міністерство освітиТимощук Анастасія, Котвицький Євген

 

 

 

Міністерство культури і відпочинкуДесятка Вікторія, Лопатюк Анастасія

 

 Міністерство інформаціїЗаєць Анастасія,  Мамчуровська Ярослава, Артеменко Максим, Антипчук Віталій

 

 

 

Міністерство охорони і здоров’я –  Гриценко Денис, Дмитрук Віталій,  Мемпель Костянтин

 

 

 Міністерство милосердяГранецька Світлана,  Бульбенко Наташа, Глущенко Тетяна

 

 Міністерство роботи з  молодшими школярами –  Горецька Наташа, Сахнюк Ірина, Деюн Лілія, Пуцик Лілія