Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПт, 17.08.2018, 05:02

Наталівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 91
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Червень » 8 » Переведення до наступних класів
12:12
Переведення до наступних класів

Наказ (витяг)

від 07 червня 2018 року № 21-ОД

 

Про перевід до наступних класів учнів 1-8 класів.

На підставі рішення педагогічної ради школи (Протокол № 7 від 07.06.2018 року) вважати переведеними до наступних класів учнів 1-8 класів а саме:

Учнів 1 класу до 2 класу

1

Зарицький Андрій Євгенович

2

Лабзенко Єлізавета Олександрівна

3

Лавринович Нікіта Олександрович

4

Левицький Іван Анатолійович

5

Лопатюк Данило Сергійович

6

Малицький Дмитро Васильович

7

Мельничук Павло Анатолійович

8

Мороз Валентина Вікторівна

9

Остапчук Дмитро Леонідович

10

Павлійчук Кирило Русланович

11

Романюк Ірина Русланівна

12

Романчук Вадим Олександрович

13

Семенишина Євгенія Анатоліївна

Учнів 2 класу до 3 класу

1

Бугайчук Євгеній Олександрович

2

Борисюк Даниїл Олександрович

3

Висогурський Дмитро Сергійович

4

Войтюк Крістіна Русланівна

5

Вольський Едуард Вікторович

6

Глущенко Ірина Іванівна

7

Гопанчук Микола Віталійович

8

Іванець Нікіта Олександрович

9

Касяневич Валерій Вікторович

10

Козачок Володимир Олександрович

11

Колесник Вікторія Сергіївна

12

Кононенко Аліна Богданівна

13

Лабзенко Ярослав Олександрович

14

Опанасюк Вікторія Романівна

15

Пасічник Артем Олександрович

16

Синицька Карина Володимирівна

17

Федоренко Софія Сергіївна

18

Хабазня Іван Вікторович

19

Цимбрович Богдан Миколайович

20

Черевко Ілля Володимирович

21

Чернюк Маша Юріївна

Учнів 3 класу до 4 класу

1

Величко Володимир Аркадійович

2

Горчинський Максим Олександрович

3

Котвицька Валерія Геннадіївна

4

Кушнір Іван Юрійович

5

Копач Валерія Олександрівна

6

Мельничук Вадим Анатолійович

7

Сарган Вероніка Сергіївна

8

Сидорський Нікіта Олександрович

9

Сідорський Олександр Сергійович

10

Степанюк Іванна Степанівна

11

Хоменко Кирил Сергійович

12

Шостак Ангеліна Олексіївна

13

Ярмольчук Роман Анатолійович

Учнів 4 класу до 5 класу

1

Антипчук Олексій Вікторович

2

Войцехівська Владислава Вікторівна

3

Лашевич Олександра Володимирівна

4

Лопатюк Денис Валерійович

5

Майданович Михайло Олександрович

6

Стефанішин Максим Володимирович

7

Стицюк Руслана Олександрівна

8

Шапран Юрій Ігорович

9

Войтюк Віктор Васильович

10

Лавренчук Назар Валентинович

Учнів 5 класу до 6 класу

1

Зарицький Максим Євгенович

2

Косяневич Володимир Вікторович

3

Кушнір Богдан Віталійович

4

Кушнір Максим Ігорович

5

Максимчук Давид Іванович

6

Манишин Максим Віталійович

7

Левицький Дмитро Анатолійович

8

Сідорський Ілля Сергійович

9

Храбан Євгенія Сергіївна

10

Черевко Анастасія Володимирівна

11

Черниш Карина Сергіївна

12

Чернюк Дарина Юріївна

Учнів 6 класу до 7 класу

1

Бульбенко Роман Олегович

2

Гриценко Дар’я Олександрівна

3

Гудзар Дар’я Василівна

4

Майданович Марія Олександрівна

5

Максимчук Роман Сергійович

6

Мамчуровський Назарій Іванович

7

Найман Вікторія Андріївна

8

Павленко Максим Володимирович

9

Петришин Денис Олександрович

10

Романчук Роман Миколайович

11

Саєвич Олександра Володимирівна

12

Сарган Дмитро Сергійович

13

Сімончук Артем Валерійович

14

Стасюк Руслан Сергійович

16

Степанюк Владислав Віталійович

17

Талько Ксенія Валентинівна

18

Тартачна Анастасія Василівна

Учнів 7 класу до 8 класу

1

Антипчук Наталія Романівна

2

Вишневський Владислав Миколайович

3

Залевська Марія Анатоліївна

4

Калошина Юлія Констянтинівна

5

Козенко Дмитро Сергійович

6

Лотоцький Владислав Сергійович

7

Мемпель Тарас Олександрович

8

Павлюк Олександр Сергійович

9

Пасічник Ілля Олександрович

10

Протасевич Микола Юрійович

11

Пуцик Дмитро Олександрович

12

Радіонов Дмитро Андрійович

Учнів 8 класу до 9 класу

1

Антонюк Ілля Миколайович

2

Бугайчук Богдан Олександрович

3

Гопанчук Анастасія Віталіївна

4

Копач Дар’я Олександрівна

5

Касяневич Анна Вікторівна

6

Лабзенко Вікторія Олександрівна

7

Литвинець Данило Васильович

8

Марчук Діана Вікторівна

9

Найман Олег Андрійович

10

Пуцик Олександр Анатолійович

11

Рафальський Денис Андрійович

12

Хабазня Ірина Вікторівна

13

Черниш Вадим Дмитрович

14

Цимбрович Надія Миколаївна

 

Переглядів: 43 | Додав: natalivka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018